Zdraví a zdravý životní styl Centrum zdraví Olomouc
Vše pro zdravý život
Novinky
JARNÍ AKCE
Celkem 2200 Kč
Ušetříte 1500 Kč!
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3200 Kč!

Akce platí od 1. 5. 2024 do 30. 6. 2024


Chcete žít lépe? Ukážeme vám jak!
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Napsali o nás:
Článek: Jak změřit parazity a jak se jich zbavit
Článek: DETOXIKACE, návrat ke zdraví
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Sledujte nás na facebooku


Zkušenosti klientů


Na základě doporučeného postupu se mi po 3 letech konečně podařilo otěhotnět. Na doporučení mé kamarádky jsem se dostala do Centra zdraví, kde jsem absolvovala analýzu na přístroji Oberon. Zjistila jsem, že mám v těle borélie, a také mukoru, což je plíseň, která může být prý až ze 70 % příčinou neschopnosti otěhotnět. Začali jsme s uvolněním vylučovacích cest, tak aby mohlo vše, co je v mém tělo přemnoženo, bez problému odejít. Naučila jsem se dělat klystýry a dopřála jsem si i hydrokolonterapii – tedy profesionální očistu tlustého střeva. Jsem nadšená, že jsem se naučila své tělo pročistit i zevnitř a musím říct, že se na klystýr vždy těším – což jsme si opravdu nikdy nedovedla ani představit. Začali jsme s programem na plazmovém generátoru proti boréliím, a následně přišlo 7 sezení přímo proti plísni mucora. Také jsem dle rad upravila jídelníček a přestala se ládovat cukry - uvědomila jsem si, že právě tohle mucora vyžadovala, pěkně jsem si plíseň pěstovala a vyživovala. Měsíc po očistě od mucory se mi k mému překvapení opravdu podařilo otěhotnět. Ani jsem si nemyslela, že to může být tak brzy!

Kateřina R., Jevíčko
Asi v polovině ledna letošního roku jsem začal pociťovat řezání v oku. Po několika návštěvách oční kliniky a vyzkoušení několika očních kapek se můj problém během jednoho měsíce dost zhoršil a to i přesto, že jsem ukončil práci na počítači a oči používal jen minimálně. K pocitu řezání se přidala bolest v obou očích.
Napadlo mně kontaktovat centrum zdraví v Olomouci, kde po změření Oberonem a zjištění mnoho bakterií, plisíní, virů v mém těle mi byla nabídnuta léčba plazmováním na plazmovém generátoru.
K mému překvapení jsem už po první návštěvě pocítil velkou úlevu a bolest se v průběhu dalších návštěv postupně stáhla.
Dnes asi po dvou měsících docházení na plazmový generátor 2 x týdně, můžu opět pracovat a i přes občasnou únavu očí můžu říci, že mi plazmový generátor velmi pomohl.

Karel 35 let, Olomouc
Moje zkušenosti z Centrem zdraví Olomouc:

1) První velká změna byla, že jsem se naučila pít čistou filtrovanou vodu - někdy ji piji samotnou a někdy s citronem. Nepiji už kupované džusy a slazené limonády.

2) Naučila jsem se začínat ráno jiným způsobem, než do sebe nalít kafe. Většinou si po vodě dám nějakou ovocnou snídani.

3) Díky informacím, které jsem v Centru zdraví dostala, jsem omezila oplatky, sušenky, mléčné výrobky, jogurty, sladké pečivo. Jím mnohem více ovoce a zeleniny a zamilovala jsem si šťávu z grepu nebo pomerančů.

4) Co se týče zdravotního stavu, tak se cítím lépe, ulevilo se nohám a také se mi uklidnil žaludek.

Paní Gruntová, Olomouc
úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Olomouc
Chválkovická 60, Olomouc
Telefon: (+420)  725 404 001
© Centrum zdraví Olomouc    Web: www.centrumzdraviolomouc.cz