Zdraví a zdravý životní styl Centrum zdraví Olomouc
Vše pro zdravý život
Novinky
JARNÍ AKCE
Celkem 2200 Kč
Ušetříte 1500 Kč!
AKCE PRO PÁRY
Oba dva za 3200 Kč!

Akce platí od 1. 5. 2024 do 30. 6. 2024


Chcete žít lépe? Ukážeme vám jak!
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Napsali o nás:
Článek: Jak změřit parazity a jak se jich zbavit
Článek: DETOXIKACE, návrat ke zdraví
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Sledujte nás na facebooku


Koučink (osobně i on-line)


Jak koučink probíhá:

Popis metody z pohledu kouče: Metoda samotná je založena na nacházení a vymezení cíle, kterého chce klient dosáhnout, s následným vyhledáváním vhodné cesty k němu. Paralelně s tímto zaměřením na cíl přichází zlepšování sebereflexe, sebedůvěry, sebevědomí a sebeúcty. Zvyšuje se schopnost rozhodovat se i přijímat větší odpovědnost. Zpřístupňují se tak zejména vnitřní zdroje klienta. V souvislosti s tím se zlepšují i jeho vztahy k druhým lidem. Koučování se může zabývat identitou, integritou, případně smyslem života nebo osobním posláním. Za podmínky, že klient je ochoten přijmout odpovědnost, tedy samostatně volit a rozhodovat, lze koučování považovat za univerzální metodu dosahování stanovených cílů. Koučování odstraňuje obavy, strach a stres. Řeší problém vyhoření a umí pracovat i s organizací času.


Popis metody z pohledu klienta: Vedle práce s cílem spouští koučování změnu postojů a smýšlení lidí. Jde o "jasnost": klient si vyjasňuje, lépe uvědomuje, co chce, své postupy, přístupy a postoje. Koučování doposud nebývale ctí a podporuje individualitu, jedinečnost člověka. Těžiště hodnocení se pozvolna přesouvá do nitra jedince. Sebehodnocení se stává důležitější než hodnocení vnější autoritou. Vztah s koučem vytváří bezpečné podporující prostředí pro další růst člověka. Ten se pak stává aktivním tvůrcem svého života a opouští reaktivní model, ve kterém se zříká své odpovědnosti a stává se více méně obětí vnějších podmínek. Získává větší pocit moci nad svým životem, lepší odhad, větší kompetenci, pocit oprávněnosti, když je ochoten přijmout svou odpovědnost. Koučování je dobrý způsob, jak něco začít s rozmyslem měnit. Vede i k umění "sebekoučování".


Karolína Pospíšilová BSc.
Změňte svůj život díky koučinku zakladatelky metody
a projektu Mind Consulting.O koučce:

Karolína Pospíšilová BSc.

Karolína je absolventkou poradenské psychologie (Counseling psychology – The person-centered approach) na anglické univerzitě The Grimsby Institute and University Centre. Dále studovala sociální vědy a psychologii na univerzitě‚ "The Open University".

V současné době je Karolína aktivní v projektu Mind Institut jako zakladatelka metody a programu Mind Consulting a Regenerační Centrum. Její zkušenosti a praxe je obohacena více než třinácti lety vlastního meditačního tréninku. V rámci své osobní meditační praxe, strávila dva roky na intenzivních meditačních odosobnění. Zkušenosti získané studiem a meditační praxí Karolína předává, jako autorizovaná učitelka meditace, již více než tři roky.

"Ty sám musíš být změnou, kterou chceš vidět ve světě."
Mahatma GandhiCena:

Koučink 90 minut: 2500 Kč
Koučink 4 x 90 minut: 8000 Kč


Chci se objednat


Koučink nabízíme také v našem Centru zdraví Brno


úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Olomouc
Chválkovická 60, Olomouc
Telefon: (+420)  725 404 001
© Centrum zdraví Olomouc    Web: www.centrumzdraviolomouc.cz