Zdraví a zdravý životní styl Centrum zdraví Olomouc
Vše pro zdravý život
Novinky
ŘÍJNOVÁ AKCE
Celkem 1500 Kč
Ušetříte 750 Kč !

Akce platí od 1. 10. 2019 - 31. 10. 2019


Chcete žít lépe? Ukážeme vám jak!
Video ve větším náhledu spustíte zde.
Napsali o nás:
Článek: Jak změřit parazity a jak se jich zbavit
Článek: DETOXIKACE, návrat ke zdraví
Nabízíme ZDARMA
Nabízíme ZDARMA
Sledujte nás na facebooku


Zkušenosti klientů


Na základě doporučeného postupu se mi po 3 letech konečně podařilo otěhotnět. Na doporučení mé kamarádky jsem se dostala do Centra zdraví, kde jsem absolvovala analýzu na přístroji Oberon. Zjistila jsem, že mám v těle borélie, a také mukoru, což je plíseň, která může být prý až ze 70 % příčinou neschopnosti otěhotnět. Začali jsme s uvolněním vylučovacích cest, tak aby mohlo vše, co je v mém tělo přemnoženo, bez problému odejít. Naučila jsem se dělat klystýry a dopřála jsem si i hydrokolonterapii – tedy profesionální očistu tlustého střeva. Jsem nadšená, že jsem se naučila své tělo pročistit i zevnitř a musím říct, že se na klystýr vždy těším – což jsme si opravdu nikdy nedovedla ani představit. Začali jsme s programem na plazmovém generátoru proti boréliím, a následně přišlo 7 sezení přímo proti plísni mucora. Také jsem dle rad upravila jídelníček a přestala se ládovat cukry - uvědomila jsem si, že právě tohle mucora vyžadovala, pěkně jsem si plíseň pěstovala a vyživovala. Měsíc po očistě od mucory se mi k mému překvapení opravdu podařilo otěhotnět. Ani jsem si nemyslela, že to může být tak brzy!

Kateřina R., Jevíčko
Asi v polovině ledna letošního roku jsem začal pociťovat řezání v oku. Po několika návštěvách oční kliniky a vyzkoušení několika očních kapek se můj problém během jednoho měsíce dost zhoršil a to i přesto, že jsem ukončil práci na počítači a oči používal jen minimálně. K pocitu řezání se přidala bolest v obou očích.
Napadlo mně kontaktovat centrum zdraví v Olomouci, kde po změření Oberonem a zjištění mnoho bakterií, plisíní, virů v mém těle mi byla nabídnuta léčba plazmováním na plazmovém generátoru.
K mému překvapení jsem už po první návštěvě pocítil velkou úlevu a bolest se v průběhu dalších návštěv postupně stáhla.
Dnes asi po dvou měsících docházení na plazmový generátor 2 x týdně, můžu opět pracovat a i přes občasnou únavu očí můžu říci, že mi plazmový generátor velmi pomohl.

Karel 35 let, Olomouc
Moje zkušenosti z Centrem zdraví Olomouc:

1) První velká změna byla, že jsem se naučila pít čistou filtrovanou vodu - někdy ji piji samotnou a někdy s citronem. Nepiji už kupované džusy a slazené limonády.

2) Naučila jsem se začínat ráno jiným způsobem, než do sebe nalít kafe. Většinou si po vodě dám nějakou ovocnou snídani.

3) Díky informacím, které jsem v Centru zdraví dostala, jsem omezila oplatky, sušenky, mléčné výrobky, jogurty, sladké pečivo. Jím mnohem více ovoce a zeleniny a zamilovala jsem si šťávu z grepu nebo pomerančů.

4) Co se týče zdravotního stavu, tak se cítím lépe, ulevilo se nohám a také se mi uklidnil žaludek.

Paní Gruntová, Olomouc
úvodní stránka


Kontakt
Rychlý kontakt
Centrum zdraví Olomouc
Pavlovická 57/9, Olomouc
Telefon: (+420)  725 404 001
© Centrum zdraví Olomouc    Web: www.centrumzdraviolomouc.cz